Okumak istemiyorum, uzman bana anlatsın! 0850 360 2580

Bulut Çözümler bilgi işlem hizmetlerinin sunucu, depolama, veritabanı, ağ, yazılım, analiz ve makine zekası dahil internet üzerinden sağlanarak daha hızlı inovasyon ve esnek kaynakların ekonomik kullanılmasıdır. Yalnızca kullandığınız bulut hizmetleri veya servisleri için ödeme yaptığınızdan kurulum maliyetini düşürür ve kurulum sürelerini kısaltır. Kurulumun yapısına göre operasyon maliyetlerinizi de düşürebilir, sistemlerinizi daha verimli bir şekilde çalıştırabilir, servislerin erişilebilirliğini arttırır ve gereksinimlerinizi hızlı bir şekilde uygulama imkanı sunar.

Bulut Ürünler

🚀Platform as a Service

(PaaS Bulut Hizmetleri)Uygulama geliştirme süreçlerinizde ihtiyaç duyduğunuz altyapı gereksinimlerini yapılandırmak zorunda kalmadığınız, pratik ve ekonomik bir uygulama geliştirme platformudur.

🚀Infrastructure as a Service

(IaaS Bulut Hizmetleri)Konteyner teknolojileri ile dünya standartlarında servisler sunarken, zengin teknolojik altyapısı ile maliyetten ve karmaşık iş ihtiyaçlarından kurtulmanızı sağlayan bir çözümdür.

🚀Storage as a Service

(Veri Depolama Hizmetleri)İşletmenizin tüm uzun erimli veri saklama ihtiyaçları için hız, güvenlik ve ekonomi önceliklerini birleştiren bütünsel bir çözüm olarak tasarlanmıştır.

🚀Disaster Recovery as a Service

(Felaket Kurtarma Hizmetleri)Olası bir felaket senaryosunda veri akışlarınızın kesintiye uğrama ya da kaybolma riskini minimize etmek için tasarlanmıştır.

🚀Backup as a Service

(Bulut Yedekleme Hizmeti)Bulut mimarisi üzerinde Veritas NetBackup ve Veeam Backup & Replication altyapısını kullanarak yedekliliği ve replikasyonunu sağlayan kurumsal bir yedekleme çözümüdür.

🚀Cloud Servers

(Bulut Sunucu Servisleri)Tamamı Nutanix ile kurgulanmış sertifikalı sunucu mimarisi üzerinde hiper bütünleşik altyapı, genişleyebilir kaynak ve TL fiyatlandırma avantajına sahip yeni nesil sanal sunucu çözümüdür.